Naše služby vás vždy posunou o krok blíže k realizaci vašich cílů.

Naše služby

vás vždy posunou

o krok blíže k realizaci

vašich cílů.

Posunout dolů

Naše služby

vás vždy posunou

o krok blíže k realizaci

vašich cílů.

Co děláme?

Service Management Automation

We provide a digital self-service experience for IT and non-IT services with mobile GUI for operators, native mobile application for end users, virtual agents, social collaboration, ChatOps – driven by machine learning, analytics, and automation – based on Micro Focus SMAX technology.

IT Operations Transformation

We help you to transform your IT organization from a cost function to a value creator by simplifying and automating IT operations. Using AIOps, incoming data is analyzed, alerting you to potential trouble and remediating – before impacting business. All of it based on Micro Focus OpsBridge technology.

Competency Profiling

We provide Knowledge Management tools which give managers the ability to arm executives, marketers, salespeople, and customer service representatives with the organization’s top resources and help them work more efficiently. You will increase productivity and reduce time employees searching for info.

Special Free Tools

We provide tools for E2E views of your servers, storage, LAN and SAN. The tools will save your money in operations monitoring by predicting utilization bottlenecks in virtualized environment, by policy-based alerts, by views of overall health status of systems, by special capacity reports and forecasting features.

Jsme hrdými partnery

Novinky

Seminář Automatizace provozu IT

Prediktivní analýzy zátěže. Umělá inteligence v detekci anomálií. Automaty třídící data uživatelů. Roboti vykonávající rutinní lidské činnosti. Chatboti komunikující s uživateli. Jak tyto nástroje automatizace využít? Jak snížit počet tiketů na Service Desku? Jak automaticky otestovat aplikaci? Jak rozpoznat nové aplikace a začlenit je automaticky do správy? Jak využít učící se systémy administrace a monitoringu?

více »

Seminář Ozvěny Universe

Universe je největší a nejvýznamnější softwarová konference Micro Focus. INTEDO je sponzorem a jedinou českou firmou v sekci Digital Transformation. Kromě našich dovedností s produkty Micro Focus prezentujeme také propojení dodávky IT služeb s řízením znalostí. Seminář je zaměřen na novinky technologií Micro Focus v oblasti služeb, nástrojů a řešení, která jsou vhodná pro digitální transformaci firem.

více »

Seminář Automatizace řízení služeb

Jak snížit náklady na provoz Service Desku? Jak zrychlit odezvu na požadavky uživatelů? Jaké inteligentní funkce má mít Service Desk? Je už vhodné využívat Machine Learning, ChatBots, BigData analýzy? Jak minimalizovat dopady změn na provoz Service Desku? Jak rozvíjet stávající HP Service Manager?

více »

Naši spokojení klienti

Pojďme se spojit,
setkat se,
dát si šálek kávy.

+420 774 665 514

INTEDO email image

+420 608 162 960

INTEDO support email image

Česká republika
Praha – Šeberov
Pod rozvodnou 351

Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved and you'll be given a link. You, or anyone with the link, can use it to retrieve your Cart at any time.
Back Save & Share Cart
Your Shopping Cart will be saved with Product pictures and information, and Cart Totals. Then send it to yourself, or a friend, with a link to retrieve it at any time.
Your cart email sent successfully :)

  • Service Desk
  • Monitoring
  • Provisioning
  • Hybrid Envs
  • Automation
  • Robotization
  • Mach.Learning

Přijďte na seminář

Automatizace provozu IT
nástroji
Micro Focus